אופס, צריכים עזרה?


  התקשרו עכשיו:
  050-992-1014
  כתובת דוא''ל ראשית: razwebs@gmail.com
  ימים ושעות פעילות:
  א-ה בין השעות 09:00-19:00,
  ימי שישי וחג 09:00-14:00


שיטת עבודה

שיטת העבודה לייצור קמפיין מושלם

ניווט קלראשיאודותשיטת עבודה


שיטת עבודה

בניית אתרים, קידום אתרים, פיתוח אפליקציות וכל קמפיין הקשור באלו מחייבים אותנו לבצע איפיון מעמיק טרם נתחיל את הפרויקט. בין אם מדובר באתר קטן או באתר גדול או אפליקציה מרובת משתמשים.

לטעמי, רצוי לעשות איפיון מדוייק ורק לאחר מכן לשלוח הצעת מחיר. ולא להפך. עד אז, רצוי לתת טווח מחירים מסויים שאותו הלקוח עשוי לאמוד אם מתאים בעבורו או לא. במידה והוא חושב שהוא יוכל לממן את הפרויקט בתקציב שהוסבר לו עליו לגשת לכתיבת איפיון.

התקציב נקבע גם לפי הצורך וגם לפי רמת הבקשה של הלקוח. בנוסף, את האיפיון הלקוח לא צריך לעשות בעצמו, אני שואל אותו את השאלות הרצויות ומאפיין את האתר בעצמי.

אתרים שעושים להם איפיון טוב לפני שמתחילים לעבוד על בנייתם, בדרך כלל יוצאים אתרים טובים שנטענים מהר, עם עיצוב מושקע, והכי חשוב, הלקוח ולקוחותיו מרוצים.

אני מציע בנייה וקידום של אתרים החל מאתרי תדמית קטנים ועד פיתוח מערכות גדולות. היום עסק חייב שיהיה לו אתר איכותי המציג את שירותיו בצורה המקצועית ביותר ואולי יותר חשוב, שיהיה מקודם במנועי חיפוש!אודותיי

  אני בונה ומפתח אתרי אינטרנט מקצועיים המקודמים במנועי חיפוש ומותאמים לכל הדפדפנים, הסלולריים ואפילו טבלטים. האתרים נבנים עם מערכת ניהול תוכן שפותחה והותאמה אישית לדרישתו של הלקוח ולאתר שהוא רכש.
  אשמח לתת לכם שירות בכל אשר תרצו.